שאלות ותשובות נפוצות

אספקה תוך 3 ימי עסקים עם שליח עד הבית.

שאלות כלליות

כן! המחירים כוללים מע"מ

ניתן לשלם בכרטיס אשראי, העברה בנקאית, צ'יק או במזומן.

כרגע לא. האפליקציה מאד ידידותית, קלה לתפעול ומוטמעים בה סרטוני הסבר – אשר בגרסה המתורגמת לעברית שלהם ניתן לתפות באתר האינטרנט שלנו תחת  הכותרת "הדרכה"

אתה מוזמן לשלוח לנו דרך "צור קשר". אתה מוזמן גם לפנות אלינו באמצעות הצאט שלנו ברשתות החברתיות. בקר בפייסבוק שלנו ובאינסטגרם שלנו – אמור שלום – אנחנו לרשותך.

בערכה שלך תמצא: את הפודים שלך, מטען, כבל מיקרו USB להטענה, תיק בלייזפוד קשיח ומהודר, הוראות הפעלה .

המוצר

כן. הפודים מתחברים באמצעות הבלותוס לאפליקציית בלייזפוד שבטלפון שלך. בלייזפוד מתחבר לטלפון באמצעות טכנולוגיית BLE (בלותוס באנרגיה נמוכה )

מתאם בלייזפוד הוא הבית או התושבת ששומרת את הפוד יציב במקום כאשר משתמשים באחד מאביזרי החיבור. כדי להשתמש בו בצורה נכונה – תחילה יש לוודא שהפוד ניצב בפתח המתאם בצורה נכונה ואז יש לדחוף אותו בפשטות למקום עד הישמע הקליק. הפוד תפוס חזק ויציב. כעת בחר באביזר החיבור  המתאים עבורך. גם כוסית הוואקום וגם רצועת החיבור מתחברות בקלות למחבר.

חבר את כבל ה USB לחשמל ולמטען הבסיס. הנח פוד על המטען. הפוד יתחיל להבהב באדום. הוסף פוד נוסף על גבי הפוד שכבר נטען וחזור על שני הצעדים הראשונים. אתה יכול לטעון עד 6 פודים בבת אחת האחד על גבי השני.

הפודים שלך יכולים להימצא במרחק של עד 40 מטרים מהטלפון הסלולרי שלך ( או טבלט ).

מספר הפודים המרבי שתוכל להתחבר אליהם במקביל תלוי במכשיר הטלפון הנייד עצמו. מרבית הטלפונים שבדקנו יכולים להתחבר ל 12 פודים, זאת בהנחה שגרסת התוכנה של הטלפון הייתה מעודכנת, אם זאת, ידוע לנו שיש טלפונים שמצליחים להתחבר לפחות פודים במקביל. במהלך השנתיים האחרונות ראינו שמספר החיבורים המרבי במקביל נמצא בעליה אצל יצרני הטלפונים לכן, זו רק שאלה של זמן עד שלכל הטלפונים תהיה היכולת הזו. אנא עיין במידע נוסף על קישוריות הטלפון ויכולות המכשיר שלך באמצעות הקישור הבא: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4IZIQO7mH03G85fXUMy9ddhqm3CeM7uBvNPlOeTcHNEeuzg/viewform

ניתן ליצור תרגילים בצורה עצמאית בעזרת לוגיקות ההארה המגוונות שלנו ( Random, Focus, Home Base, All at once, Sequence ) ולהפעיל מיד את התרגיל. ניתן  לשמור עד 10 תרגילים שיצרנו בעצמנו באפליקציה.

אם אינך מוצא מה שאתה מחפש מבין רשימת התרגילים / הפעילויות שיצרנו מראש אז יצירת תרגיל מאפשרת לך לבנות פעילות בהתאם למטרות ולרצונות שלך ושהלוגיקה של הפודים תשרת את צרכי הפעילות שלך.

אם אינך מוצא מה שאתה מחפש מבין רשימת התרגילים / הפעילויות שיצרנו מראש אז יצירת תרגיל מאפשרת לך לבנות פעילות בהתאם למטרות ולרצונות שלך ושהלוגיקה של הפודים תשרת את צרכי הפעילות שלך.